O společnosti GE Healthcare

Společnost GE Healthcare poskytuje transformační lékařské technologie a služby, jež vytváří novou éru péče o pacienta.

Díky svým rozsáhlým zkušenostem v oblastech lékařského zobrazování a informačních technologií, lékařské diagnostiky, systémů sledování pacientů, objevování léků, biofarmaceutických výrobních technologií a se službami v oblasti zlepšování výkonnosti a výkonnostních řešení pomáháme našim zákazníkům poskytovat lidem na celém světě lepší péči za nižší náklady. Navíc spolupracujeme s lídry v oblasti zdravotní péče s cílem podpořit globální změnu politiky, jež je nezbytná pro úspěšný přechod na udržitelné systémy zdravotní péče.

GE Healthcare poskytuje transformační lékařské technologie, aby uspokojila poptávku po kvalitní zdravotní péči dostupné pro co nejvíce lidí po celém světě. 

Od lékařského zobrazování, softwaru a IT, přes sledování pacienta a diagnostiku až po vývoj nových léků, biofarmaceutických výrobních technologií a řešení zvyšujících výkonnost, umožňuje GE Healthcare profesionálním zdravotníkům poskytovat jejich pacientům stále lepší zdravotní péči. 

Společnost GE Healthcare působí v České Republice od roku 2000. 

V současné době přímo nabízí modalitní zobrazování jako CT, MR, MI nebo DGS a poskytuje zákazníkům řešení servisu a klinické vzdělávání. Jako součást nepřímého prodeje nabízí GE Healthcare ultrazvukové a chirurgické přístroje. 

Hlavní sídlo společnosti GE Healthcare je v Praze. 


Najdete nás na této adrese:

GE Medical Systems Česká republika, s.r.o.

Bucharova 2641/14, Explora Business Centre, Jupiter Building

158 00 Praha 5, Česká Republika


Servis:

+420 800 120180 (green)

+420 220 190690


O společnosti GE Healthcare v globálním měřítku

GE Healthcare je zdravotnickou divizí společnosti GE (NYSE: GE) s obratem ve výši 19 miliard dolarů, která využívá data a analytické metody napříč oblastmi hardwaru, softwaru a biotechnologií. Jako přední dodavatel medicínskych zobrazovacích přístrojů, který má více než 100 let zkušeností v oboru a zaměstnává více než 50 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích, měníme zdravotní péči poskytnutím lepších výsledků a to jak poskytovatelům tak pacientům. Sledujte nás na Facebook-u, LinkedIn a Twitter nebo The Pulse pro nejnovější zprávy.Obraťte se na společnost GE Healthcare


Více informací