O společnosti GE Healthcare

Společnost GE Healthcare poskytuje transformační lékařské technologie a služby, jež vytváří novou éru péče o pacienta.

Díky svým rozsáhlým zkušenostem v oblastech lékařského zobrazování a informačních technologií, lékařské diagnostiky, systémů sledování pacientů, objevování léků, biofarmaceutických výrobních technologií a se službami v oblasti zlepšování výkonnosti a výkonnostních řešení pomáháme našim zákazníkům poskytovat lidem na celém světě lepší péči za nižší náklady. Navíc spolupracujeme s lídry v oblasti zdravotní péče s cílem podpořit globální změnu politiky, jež je nezbytná pro úspěšný přechod na udržitelné systémy zdravotní péče.

V rámci naší vize budoucnosti zdravotní péče „healthymagination“ vyzýváme svět, aby se k nám přidal na naší cestě za nepřetržitým vývojem inovací, které se zaměřují na snižování nákladů, zlepšení přístupu a zvýšení kvality na celém světě.

Společnost GE Healthcare se sídlem ve Spojeném království je organizační jednotkou společnosti General Electric Company (NYSE: GE). Zaměstnanci společnosti GE Healthcare se zavázali poskytovat služby zdravotnickým pracovníkům a jejich pacientům ve více než 100 zemích po celém světě.

Obraťte se na společnost GE Healthcare


Více informací